Юрій Мацюк (yura_matsiuk) wrote,
Юрій Мацюк
yura_matsiuk

 • Mood:

FOSS Lviv-2012

FOSS Lviv-2012 – це міжнародна конференція розробників і користувачів вільного програмного забезпечення, яка пройде у Львові з 26 по 28 квітня 2012р. в головному корпусі Львівського національного університету ім. І. Франка.

На конференцію запрошуються розробники, користувачі, IT-менеджери,  а також всі, хто цікавляться даною тематикою. Доповіді, присвячені вільному програмному забезпеченню та рішенням на його основі, будуть представлені в тематичних секціях – для бізнесменів, наукових кіл і домашніх користувачів. Всі хто має бажання взяти участь і конференції і представити свою доповідь, повинні зареєструватись на сайті linux.lviv.ua і до 31 березня представити тези своїх доповідей. . Участь у конференції є  безкоштовна.

Завдання, які стоять перед FOSS Lviv-2012 – забезпечити ефективне спілкування та обмін інформацією, обговорити перспективи розвитку вільного програмного забезпечення в діловому секторі, науці та освіті, а також ініціювати нові проекти з використання ВПЗ. Доповіді та обговорення стосуються практичних аспектів розробки, впровадження програм, зниження вартості ліцензій та обслуговування інформаційних систем.

Я вже з нетерпінням чекаю на цю конференцію, і думаю що вона принесе багато нових ідей в розвитку вільного програмного забезпечення. Це перша конференція такого типу, в якій я братиму участь і думаю, що вона мене не розчарує. Нагадаю, що FOSS Lviv проводитиметься лише  друге. Проте перша конференція мала чимало схвальних відгуків від журналістів та її учасників. А цьогорічна обіцяє бути неменше захопливою і цікавою.

Tags: Львів, лінукс, програмне забезпечення
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment